Patikimas jūsų verslo partneris

Grafton Recruitment Lithuania yra daugiau nei personalo paieškos ir atrankos įmonė. Be talentų pritraukimo, su savo klientais dalinamės vietos ir tarptautinio lygmens įžvalgomis, konsultuojame ir padedame kurti žmogiškųjų išteklių strategijas, kurios padeda verslui augti. Juk kiekvieno verslo pagrindas - jį auginantys žmonės ir Grafton jums padės pritraukti geriausius.

Informative Interview
Modern%20Work%20Space_edited.jpg

Personalo paieška ir atranka

Dirbdami su Grafton Recruitment gausite ne tik aukštos kokybės atrankas bei tinkamą jūsų įmonės atstovavimą, tačiau ir mūsų specialistų įžvalgas apie rinkos situaciją, atlygio ir kandidatų motyvacijos pokyčius. 

Išklausę jūsų poreikius, susipažinę su įmonės vertybėmis ir tikslais, rasime būtent jūsų komandai tinkamiausią savo srities profesionalą. 

Žmogiškųjų išteklių valdymo strategija

Norint suburti stiprią bendrų tikslų siekiančią komandą, gali nepakakti suburti geriausius savo srities profesionalus. Grafton Recruitment padės jūsų verslui sukurti ilgalaikę talentų pritraukimo ir išlaikymo strategiją, racionalią ir motyvuojančią atlygio sistemą, įsivertinti KEY darbuotojus ir reikalingus resursus optimaliai veiklai. 

Sudėtingesniu laikotarpiu galime padėti atlikti darbuotojų veiklos vertinimą ar pagelbėti su išdarbinimo paslauga, o jūsų verslui suteikti papildomo lankstumo pasitelkiant laikinąjį specialistų įdarbinimą.

 
Open Laptop

Susisiekite su mumis

+37067632778

  • Facebook
  • LinkedIn
 

+37067632778

©2020 by Grafton Recruitment Lithuania. Proudly created with Wix.com