Grafton Recruitment - daugiau nei darbas

Būti geriausiais yra mūsų tikslas ir aistra

Jau daugiau nei 30 metų teikiame savo klientams personalo atrankos ir įdarbinimo paslaugas bei konsultuojame strateginiais žmogiškųjų išteklių klausimais. Siekiame būti geriausi ir pateikti savo klientams aktualiausius ir inovatyviausius personalo valdymo sprendimus.

 
Working Together

Trumpa Grafton Recruitment istorija

Grafton Recruitment nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo paslaugas savo klientams teikia nuo 1983 m. Šiandien Grafton Recruitment yra viena didžiausių bei patikimiausių personalo atrankos ir įdarbinimo įmonių Europoje, turinti daugiau nei 50 biurų ir daugiau nei 500 darbuotojų. 

2005 m. Grafton Recruitment pradėjo savo veiklą Lietuvoje ir išaugino vienus stipriausių dabartinių Lietuvos personalistų. 2016 m. įmonė buvo pertvarkoma ir daugelyje šalių veikla nutraukta, tame tarpe ir Lietuvoje. 


2018 m. Grafton Recruitment įsigijo Gi Group Holding įmonių grupė, 18-ta pagal dydį pasaulyje personalo valdymo sprendimų teikėja, vienijanti daugiau nei 5000 darbuotojų visame pasaulyje.


2020 m. Grafton Recruitment Lithuania atnaujino savo veiklą Lietuvoje, tik šį sykį nebe frančizės pagrindu, o kaip pilnavertis ypač stiprios tarptautinės komandos padalinys.

 
Open Laptop

Susisiekite su mumis

  • Facebook
  • LinkedIn
 

+37067632778

©2020 by Grafton Recruitment Lithuania. Proudly created with Wix.com